O mnie

Poprzez malarstwo wyrażam siebie i swoje uczucia. Malarstwo dla mnie jest formą terapii i medytacji – zanurzam się w tworzenie, które źródło ma w moim wnętrzu i odrywam się ze spokojem od rzeczywistości. Każdy obraz jest przekazem tego uczucia, ponieważ każdy twórca wnosi w obraz swój wkład energetyczny, a ta energia jest później oddawana odbiorcy. Energia twórcy przenosi się bowiem na obraz.
Interesuje mnie rozwój osobisty, pokochanie siebie w każdej wersji, w każdym stanie, co poradzi do akceptacji życia i tego co Nam przynosi. Kontakt z własną Duszą, swoją wewnętrzną prawdą, która jest źródłem spokoju i bezwarunkowej miłości.
W moich obrazach zawarte są jakości miłości, wolności, radości, ochrony, spokoju, haromonii, więzi i dobrobytu. Każdy obraz jest wyjątkowy, unikalny, chcę włożyć w niego tylko takie emocje jakie potrzebuje osoba, dla której obraz jest on malowany. Obrazy malowane z intencją pomagają przetransformować to co już nie służy w życiu, a otworzyć na to co nowe i pozytywne.

Chcesz kupić któryś z obrazów?

Przejdź do kontaktu!